Skontaktuj się z nami:   +48 514 514 229   ul. Młyńska 12 , Kraków    ul. Beskidzka 22A , Kraków    os. Bohaterów Września 76 , Kraków KURSY GROOMERSKIE

STRZYŻENIE PSÓW

Zabieg wykonywany jedynie po wcześniejszej kąpieli i pielęgnacji sierści w salonie. Strzyżenie psów odbywa się w spokojnej atmosferze. Świadome zachowanie, gesty i ułożenie ciała groomera jest w stanie uspokoić pieska, a co za tym idzie cały zbieg jest wykonany w sposób profesjonalny i bezstresowy. Usługa strzyżenia psów jest wykonywana przy pomocy ostrych narzędzi, aby mogły one dokładnie uciąć włos (bez naruszenia jego struktury). Strzyżenie psa w salonie odbywa się przy pełnym zabezpieczeniu pieska specjalnymi smyczami groomerskimi. Dla nas bezpieczeństwo i komfort Twojego pieska są najważniejsze.

Nasi klienci codziennie dowiadują się, jak ważne jest regularne strzyżenie psa. Zabiegi i odpowiednia pielęgnacja dotyczą każdego czworonożnego przyjaciela, bez względu na rasę i rodzaj sierści. Cały proces nie tylko pozwala zadbać o higienę, kondycję czy estetyczny wygląd pupila. Strzyżenie psów umożliwia również na eliminację kleszczy czy profesjonalne przygotowanie do wystawy. Usługa strzyżenia psów w Krakowie to także konsultacja, która pomoże w codziennej opiece nad pupilem już w domu.